עברנו כתובת פורום: http://nicemu.1forum.biz/
משתמש יקר,
אנא הרשם לפורום וקבל את הגישות המלאות למשתמש!
בכדי להרשם לחץ למטה "הרשם" בכדי להתחבר לחץ למטה "התחבר".
משתמש יקר,
אנא הרשם לפורום וקבל את הגישות המלאות למשתמש!
בכדי להרשם לחץ למטה "הרשם" בכדי להתחבר לחץ למטה "התחבר".
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

אינדקסLatest imagesהרשםהתחבר

בדיחות ...

Go down 
2 posters
מחברהודעה
Vica
מנהל ראשי!
מנהל ראשי!
Vica

מספר הודעות : 42

בדיחות ... Empty
הודעהנושא: בדיחות ...   בדיחות ... Icon_minitimeThu Jul 05, 2012 6:54 pm

בדיחות:

1.איש מקומט כהה עור, עיניים קרות, תופס ילדה בת 6 ולוקח אותה לתוך היער לקראת הערב, הם הולכים והלכים ובר נהיה מאוחר וחושך, הילדה מתחילה לפחד ואומרת לאיש : תשמע מאוד מפחיד פה. אז הוא הסתכל עליה ואמר : לך מפחיד ? אני צריך לחזור את כל זה לבד.

2.איזה פסיכיאטר מגיע לבית משוגעים לבדיקה שגרתית ובאותו ערב מכיני המשוגעים מופע על במה, עולה משוגע עורם כולו ואומר שהוא התחפש לפצצה של 20 קילו מטען, בא השני שאחריו גם הוא ערום כולו ואומר שהוא התחפש לפצצה של 40 קילו, בא השלישי ואומר שהוא התחפש לפצצת אטום, לפתע לפני שהפסיכיאטר מצליח להבין מה קורה, כל המשוגעים מתחילים לנוס על נפשם, הוא לא מבין ושואל את אחד המשוגעים למה אתה בורח, אז ענה לו המשוגע, ראית איזה פתיל קצר יש לו ?

3.איש עסקים רציני יושב בשולחן צדדי ומסתכל על איזה פוליטיקאי שכל הזמן קורא למלצר, פעם מבקש ממנו להנמיך את המזגן ופעם לעשות יותר חזק, ולאחר שעה של ניג'וסים של הפוליטיקאי, קם איש העסקים ניגש למצר ושואל אותו, תגיד הבחור הזה לא משגע אותך ? אז אומר לו המלצר, האמת לא אכפת לי, אין לנו בכלל מזגן.

4.בחור צעיר אחד נוסע במהירות של 180 קמ"ש בכביש בין תל אביב לירושלים, תופס אותו בדרך שוטר תנועה ומתחיל לרשום לו דוח, ניגש אליו הבחור ואמר לו, למה אתה רושם לי סתם ככה דוח על מהירות ? הרי מה זה מעניין כשיש לי שתי גופות בתא המטען ו5 קילו סם מריחואנה במושב האחורי ? השוטר ישר נלחץ ומתקשר לפיקוד, לאחר שמגיעים כולם הם בודקים ורואים שאין שם כלום, מפקד התחנה ניגש לבחור הצעיר ושואל אותו מה קורה ? עונה לו הבחור הצעיר הזה : אני לא יודע מה הוא רוצה ממני בכלל שהוא מדבר על גופות ועל סמים, עוד מעט הוא עוד יגיד לך גם שנסעתי על 180..

5.יהודי מטייל בחוף על שפת נהר ולפתע הוא רואה ילד שותה מהמים, ישר הוא רץ ומתחיל לצעוק : זה מים רעילים, אסור לך לשתות מהם, וכשהוא מגיע לילד הילד מסתובב אליו ואומר לו : שו ? (מה-בערבית), אז אמר לו היהודי : שום דבר שיהיה לך לבריאות.

6.דוד לוי נוסע לפגישה בבריטניה, הוא מגיע לשם ושואל את הנשיא כמה אחים יש לו, הנשיא מסתובב אליו ואומר לו two, אז דוד לוי מתעצבן ואומר לו טפו עליך !

7.קרתה תאונה גדולה כשאיזה שיכור נכנס בתוך עץ, באים לשיכור ושואלים אותו, איך זה קרה לך ? אז הוא אומר שהייתה פרה על הכביש, אז אומרים לו, נו אז למה לא דרסת אותה וזהו ? השיכור הסתכל עליהם ואמר, תאמינו לי שניסיתי אבל היא ברחה לתוך היער.

8.זקן אחד נכנס לתוך רכבת כולו קרוע מצחוק, בקושי נושם מתיישב ליד איזה מבוגר ואומר לו, אתה חייב לשמוע בדיחה על כורדים, זה משהו חזק, בחיים שלך לא שמעת משהו כל כך מצחיק, עונה לו המבוגר, אבל אני כורדי, אז אומר לו הזקן, אין בעיה, אז אני אספר אותה לאט.

9.שני אמריקאים וכורדי נתפסים על אונס קטינה ונאשמים ומקבלים עונש מוות, וניתנת לכל אחד אפשרות בחירה בקשה אחרונה, ומציעים להם, או תלייה או ירייה בראש, או זריקה, האנגלי והאמריקאי מבקשים שניהם ירייה ומתים במקום והכורדי מבקש זריקה, איך שהוא מקבל את הזריקה הוא נקרע מצחוק, המוציאים לפועל המומים מסתכלים עליו ושואלים אותו למה אתה צוחק, הוא אומר להם : שמתי קונדום

10.גנב ידוע מגיע לבדיקה אצל פרופסור והפרופסור שואל אותו במה העניין, והגנב מסביר לו שיש לו דחף לגנוב דברים, ולקחת כל מה שהוא רואה, אומר לו הפרופסור, אני אתן לך תרופה, ניפגש בשבוע הבא, אם זה עזר לך סבבה, אבל אם לא תארגן לי עד אז איזה מקרן לטלוויזיה.

11.פולנייה עושה סקס עם בעלה לבסוף אחרי הרבה שנים, ותוך כדי המשגל רואה שבעלה מתלהב כולו ומזיע ומשתולל ונהנה, והיא אומרת לו : אתה רואה שיש בי משהו טוב ? אז הוא אומר לה, נכון אבל עוד מעט הוא ייצא

12.בעיר אחת היה כומר והוא קבע עם נשות הכפר שבמקום לספר לו שהן בוגדות בבעליהן שיגידו שהן נפלו במדרגות, יום אחד הוא היה צריך לצאת לנסיעה של יומיים, ובא מחליף בשבילו, ביום החזרה אומר לו המחליף : תשמע אתה חייב לתקן את המדרגות אצלכם בעיר, לא ייתכן שכל הבנות כל הזמן נופלות שם, הכומר מתחיל לצחוק, ואז המחליף אומר לו : מה אתה צוחק ? גם אשתך נפלה פעמיים !

13.ספינת תענוגות נקלעה לסופה חזקה בלב הים, לפתע אחד הנוסעים שלא ידע לשחות נפל למים והתחיל לצעוק הצילו, אבל הנוסעים פחדו בשל הגלים הגבוהים ואף אחד לא קפץ, פתאום איזה בחור אמיץ קפץ, אחז את הטובע תפס בגלגל ההצלה שזרקו לו והציל אותו מטביעה, לאחר האירוע עשו מסיבה על סיפור ספינת התענוגות ונתנו את המיקרופון לאותו אחד שהציל את הטובע שיגיד כמה מילים והוא אמר : אני רוצה שיקום מי שדחף אותי למים !

14.קבוצת מטיילים בברזיל פגשו אינדיאני שאמר להם, אל תלכו היום לשחות בים כי יהיה מזג אויר לא טוב, הם לא התייחסו אליו הלכו, ובאמת הייתה סופת חולות שגרמה לטביעתם של שני מטיילים, ביום למחרת הוא אמר להם שלא ילכו לטייל בהרים אך הם לא הקשיבו לו ובאמת התפתחה סופת טורנדו שהעיפה מתחת להר כמה מהם, יום למחרת הם באו אליו ושאלו אותו, מה יהיה היום אינדיאני זקן וחכם ? אמר להם שהוא לא יודע, אמרו לא, איך זה שאתה לא יודע ? אמר להם : התקלקל לי הרדיו.

15.ישראלי נוסע לטיול בארה"ב נוסע ונוסע ורואה שלט MAXIMUM 55, מוריד ל-55 קמ"ש וממשיך לנסוע, לפניו עוברת ניידת משטרה ואז הוא רואה שלט MAXIMUM 25, הוא נלחץ בגלל הניידת ומוריד ל-25 קמ"ש אחרי רבע שעה הוא רואה שלט MAXIMUM 10, הוא לא יודע מה לעשות, אבל לא רוצה להיתפס על מהירות במדינה אחרת, ומוריד את המהירות, ואז הוא רואה שלט כעבור 10 דקות נוספות : WELCOME TO MAXIMUM !

16.שיכור ופוזל נקעים אחד בשני ברחוב, אז אומר השיכור : אולי תסתכל לאן שאתה הולך ?! אומר לו הפוזל : אולי תלך לאן שאתה מסתכל !

17.איש מכירות ניגש לברמן ואומר לו : בוא נעשה התערבות אני שם כוס בקצה אחד של השולחן ואני משתין מהקצה השני לתוך הכוס, אם נופלת טיפה אחת החוצה אני משלם לך 400 שקל, ואם לא אתה נותן לי 100 בסדר ? הברמן חשב רגע והסכים, האיש מכירות שלף את איבר מינו והתחיל להשתין לכל עבר, השתין על הבר השתין על הבקבוקים השתין על המוזג על הקופה, והברמן צוחק, בסוף האיש מוציא 400 שקל ונותן לברמן, הברמן אומר לאיש הזה מה הרווחת מזה, מה אתה טיפש ? אומר לו איש המכירות, להיפך, התערבתי עם ל השולחן ממול על 400 שקל כל אחד שאני משתין עליך ועל הבר שלך ואתה צוחק.

18.שני פרסים יושבים על הדלפק בבר, אחד מהם אומר לשני, תראה יש שם שתי בנות ממש יפות שכל הזמן עושות לנו עיניים, מסתכל החבר ואומר לו שהוא באמת צודק והם חייבים ללכת להתחיל איתם, אז אומר לו הראשון, אבל חכה רגע ! אומר לו הפרסי השני אבל למה ? אז האשון אומר לו, תן להם קודם לשלם את החשבון !

19.ביבי נתניהו אוכל במסעדה מרק, אחרי שהוא גומר אותו קורא למלצר ואומר לו תגיד לי מה זה המרק הזה ? אתמול היה הרבה יותר טוב מהיום, אז המלצר אומר לו, תפסתי אותך שקרן, זה בדיוק אותו המרק !

20.מרוקאי חוזר לבית שלו ורואה את אשתו ערומה ובין רגליה את השכן שלהם שוכב עם ראשו על שדה, הוא נהיה עצבני ושואל אותם, מה אתם עושים ? אז השכן אומר לו : אני שומע רדיו דרך השד השמאלי שלה, אז הבעל ניגש, שם את ראשו גם הוא על השד ואומר לשכן, אני לא שומע כלום ! אז השכן אומר לו : נו מה הפלא, אתה לא מחובר

21.שני חברים לאחר שפרצו לבית של שניהם בלילה, מספרים אחד לשני על המקרה, מספר הראשון, היית צריך לראות מה שהיה אצלי, אני נכנסתי בעת לילה לביתי ושמעתי את הגנב, נכנסתי לחדר של אשתי אבל היה חשוך, היית צריך לראות איך היא נלחמה אשתי לפני שזרקתי אותה בטעות מהחלון. השני מספר לו, בוא תשמע מה היה אצלי, חזרתי לקראת הלילה הביתה ובכלל לא שמעתי את הגנב, נכנסתי לחדר אל אשתי, והיית צריך לראות איך הגנב נלחם כשאנסתי אותו על המיטה.

22.גבר בגיל ה-30 פלוס לחייו נהרג בתאונה, לאחר שהוא הגיע לשמיים, נאמר לו שהוא בדיוק באמצע מבחינת עבירות ומצוות ושיבחר בעצמו גיהינום או גן עדן, אז הגבר אמר : חברה איזה מין דבר זה, אני רוצה לפחות לראות מה זה גיהינום ומזה גן עדן לפני שאני בוחר, אמרו לו בסדר. הכניסו אותו לגן עדן, הוא ראה כמה נשים מסתובבות עם בגדים מלאים וכמה בחורים מוזרים, הוא אמר : איזה מן מקום זה, זה משעמם פה, אחרי זה הלך לראות את הגיהינום, ראה המון בחורות יפות מסתובבות חצי ערומות, אמר שהוא רוצה את הגיהינום וכך נכנס בשערי הגיהינום, הוא ניגש לאחת הבחורות, התמזמז איתה שעה, ואז כשהוא היה בשיא החרמנות הוא הסיר לה את התחתונים והוא נדהם לגמרי, אין לה איבר מין, אין לה חור בתחת אין כלום, חלק לגמרי, אז הוא אמר לה : איזה מין דבר זה בכלל ?! היא ענתה לו : ברוך הבא לגיהינום !

23.איכר אחד קם בבוקר אחרי שנת איכות והולך לחלוב את הפרה, הוא מגיע לפרה תופס אותה ומנסה לחלוב, הפרה מתעצבנת ונותנת לאיכר בעיטה איכותית ישר ל*****, האיכר מתקפל, ומתעצבן וקושר לפרה את הרגל לעמוד, הוא ניגש אליה שוב לחלוב אותה, ועוד פעם הוא מקבל בעיטה חזקה, הוא ממש מתעצבן וקושר את הרגל השנייה שלה, אחרי זה הסיפור חוזר על עצמו והוא קושר את כל ארבעת רגליה ואז הוא חייב להשתין, הוא נעמד מאחוריה ואיך שהוא מוציא את ה*** אשתו נכנסת, עכשיו לך תסביר לה שזה רק צירוף מקרים..

24.ערבי ורוסייה מתחתנים,לאחר החתונה פרץ ויכוח, הערבי רצה שתהיה לו חנות למכירת נעליים משלו, והרוסייה רצתה חנות ספרים, הרוסייה התעקשה על ספרים, מאחר שהייתה לה ספרייה בבית, הערבי בסוף בא לקראתה, הם פתחו חנות ביחד וקראו לי : אינעלבוק !

25.איש אחד פוגש במקרה את צביקה פיק במרכז תל אביב, ניגש אליו ואומר לו : צביקה אני המעריץ הכי גדול שלך, אני כל היום שומע תמוזיקה שלך, אני קניתי את הדיסק האחרון שלך, אז צביקה אמר לו : אה.. זה היית אתה ?

26.זוג אנגלים וישראלים הולכים ביחד לאכול במסעדה יוקרתית, הבעל האנגלי מבקש מאשתו : האני (מותק) תעבירי לי את ההאני (דבש) הישראלי מבקש מאשתו : נו מה נסגר כבר עם הסטייק יבהמה !

27.ערבי, נוצרי,מוסלמי,יהודי,רוסי,גרוזיני, אתיופי וכורדי, הם נוסעים 5 דקות ואז פתאום קם הכורדי וצעק : תגידו חברה אנחנו לא יותר מדיי בשביל בדיחה אחת ?

28.גרוזינית מגיע לפסיכולוג, הפסיכולוג שואל אותה במה הוא יכול לעזור לה, והיא מתלוננת בפניו שיש לה בעיה שהיא כל הזמן מסתכלת במראה לראות כמה שהיא יפה, אז הפסיכולוג אמר לה, את לא צריכה רופא נפש, את צריכה רופא עיניים !

29.ישו עולה לשמיים לאחר שצלבו אותו, והוא מטייל שם הרבה זמן, ואחרי כמה שנים הוא פתאום רואה אדם זקן עם זקן ארוך לבן, הוא ניגש לאותו אדם שנראה לו מוכר, ואומר לו, תגיד, אתה היית נגר במקצוע שלך ? הזקן אמר לו : כן, למה ? ישו המשיך לשול ושאל : היה לך בן שהוא לא בדיוק שלך ? הזקן הנרגש, קם ורץ לעבר ישו, ישו רץ לכיוונו וצעק לו : אבאאא ! והזקן חיבק אותו ואמר : פינוקיו !!
חזרה למעלה Go down
Scorpion
מתכנת הפורום,והבעלים!
מתכנת הפורום,והבעלים!

מספר הודעות : 116

בדיחות ... Empty
הודעהנושא: Re: בדיחות ...   בדיחות ... Icon_minitimeThu Jul 05, 2012 8:05 pm

חח תודה רבה אהרון
חזרה למעלה Go down
http://nicemu.forums.cl

בדיחות ...
חזרה למעלה